PARTNER PORTALU
  • BGK

Poznań przyjazny biznesowi

  • FRA    28 października 2009 - 14:53

Miasto Poznań otrzymało kolejną już w tym roku nagrodę (po zwycięstwie w rankingach Przekroju oraz Rzeczpospolitej) - tym razem od środowiska biznesowego.
W poniedziałek 26 października 2009 r. w hotelu Intercontinental w Warszawie podczas uroczystej gali zastępca prezydenta Jerzy Stępień odebrał nagrodę “Najlepszy Partner w Biznesie”.
Poznań został doceniony w najważniejszej kategorii czyli “Partner Roku”, za bogatą ofertę, innowacyjne rozwiązania, charakteryzowanie się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Poznań został doceniony również za tworzenie wyróżniających się na rynku rozwiązań spełniających oczekiwania klientów oraz partnerów biznesowych, które niezwykle wysoko cenione są przez środowisko biznesowe i uważane za godne zaufania i warte polecenia.
Okazałą statuetkę prestiżowy magazyn ekonomiczny “Home&Market” przyznaje już od ośmiu lat. Redakcja dokonuje wyboru nominowanych na podstawie przeglądu oferty poszczególnych firm, proponujących usługi klientom instytucjonalnym oraz opinii największych przedsiębiorstw prywatnych, ankietowanych przez miesięcznik. Pod uwagę brane są osiągnięcia z ostatnich 12 miesięcy.
***
“Home&Market” to prestiżowy miesięcznik ekonomiczny. Publikuje raporty, prezentujące wybrane sektory gospodarki: rynek ubezpieczeniowy, bankowość, leasing, grupy kapitałowe, teleinformatyka oraz rankingi, szeregujące według kryteriów finansowych największe firmy działające w Polsce. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.