Profile na Facebooku dla radnych wojewódzkich

Każdy z 560 radnych sejmików wojewódzkich będzie miał profil na Facebooku, by na bieżąco informować wyborców o swoich działaniach. "To doskonałe i tanie narzędzie komunikacji" - powiedział przewodniczący konwentu sejmików i przewodniczący sejmiku małopolskiego Kazimierz Barczyk.
Profile na Facebooku dla radnych wojewódzkich
Konwent przewodniczących sejmików i dyrektorów biur/kancelarii sejmików województw RP odbywa się w Gorzowie Wlkp.; potrwa do niedzieli.

Barczyk zapowiedział, że już po wyborach parlamentarnych w Małopolsce mają być wprowadzone profile na Facebooku tamtejszych radnych wojewódzkich.

"Chcemy, by każdy z radnych miał urzędową stronę internetową, laptopa, Facebooka i w każdym miejscu mógł komunikować się z mieszkańcami swojego regionu. To nowe wyzwanie technologiczne, jakie nas czeka, ale są też inne" - zaznaczył przewodniczący.

Według niego, jednym z największych wyzwań dla sejmików, to podział unijnych funduszy na lata 2014-2020.

"W ramach funduszy Unii Europejskiej przyznanych Polsce w nowej perspektywie przewidywane jest podwojenie ilości przewidzianych i rozdzielonych kwot pieniędzy przez sejmiki wojewódzkie w regionach. Przewiduje się, że dla Lubuskiego będzie to kwota dwukrotnie większa niż teraz, czyli ok. 800 mln euro" - dodał.

Poprzednie spotkanie przewodniczących sejmików sejmików województw odbyło się w maju br. w Rzeszowie. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (4)ZOBACZ WSZYSTKIE

bardzo dziwę się wszystkim tym, którzy zakładają swoje profile na facebook-u czy na NK, uważam to za kompletny brak wyobraźni.

stolicznik, 2011-09-19 18:24:15 odpowiedz

Wygląda mi to na bezpłatne faworyzowanie jednego z portali społecznościowych

lol, 2011-09-19 08:33:44 odpowiedz

Ale fajnie! Taki profil może uszczęśliwić wyborców ,nieprawdaż?

TERESA, 2011-09-18 22:47:54 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE