PARTNER PORTALU
  • BGK

Programu pl.ID, sprzęt: MSW ogłosiło terminy dostaw drukarek

  • bad    20 sierpnia 2015 - 13:24
Programu pl.ID, sprzęt: MSW ogłosiło terminy dostaw drukarek

Drukarki będą dostarczane do gmin w terminie 24.08-16.09.2015. Fot. pixbay

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczyna proces doposażania gmin w drukarki w ramach Programu „pl.ID”. Sprawdź terminy.
W ramach projektu pl.ID resort spraw wewnętrznych doposaża gminy w sprzęt IT. W połowie sierpnia MSW ogłosiło terminy dostaw skanerów. Jednostki samorządu terytorialnego otrzymają je w dniach od 19 do 29 sierpnia br. Sprzęt dostanie 828 jednostek, kosztował łącznie prawie 336 tys. zł.

Rozpoczyna się proces doposażania gmin w drukarki

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych informuje, że wykonawca będzie realizował dostawy drukarek do gmin w terminie 24.08-16.09.2015 według wykazu sprzętu dostępnego u poszczególnych koordynatorów wojewódzkich.

Termin i zakres dostawy zostanie przekazany przez wykonawcę na adres poczty elektronicznej gminy, do której będzie dostarczany sprzęt, z wyprzedzeniem 3 dni roboczych. Dostawa sprzętu do urzędów będzie realizowana w dni robocze w godzinach 8:00 – 16:00.

Wstępny harmonogram dostarczenia sprzętu dostępny znajduje się w multimediach.

MSW dodaje, że w przypadku braku możliwości odbioru sprzętu we wskazanym przez wykonawcę terminie, należy fakt ten zgłosić do wykonawcy. Nowa data dostawy sprzętu zostanie wyznaczona przez wykonawcę po uzgodnieniu z przedstawicielem gminy.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


Multimedia

KOMENTARZE (1)

  • artmetic ekonsulting, 2015-08-24 23:11:21

    E-administracja, digitalizacja zasobów: artmetic.pl