PARTNER PORTALU
  • BGK

Promocja gospodarcza Małopolski

  • PAP    21 grudnia 2010 - 19:25
Promocja gospodarcza Małopolski

Ponad 2,5 mln zł z funduszy unijnych zostanie przeznaczonych na realizację projektu "Business in Małopolska. Inwestycja w Przyszłość", służącemu promocji regionu wśród zagranicznych inwestorów.
Jak poinformował we wtorek marszałek województwa małopolskiego Marek Sowa, przedsięwzięcie jest kontynuacją zapoczątkowanego przed dwoma laty programu "Bussiness in Małopolska".

- Podobnie jak w obecnie realizowanym "Business in Małopolska", celem projektu jest propagowanie i utrwalenie marki gospodarczej regionu na rynkach zagranicznych, poprzez promocję potencjału inwestycyjnego i eksportowego Małopolski - zaznaczył Sowa.

Projekt "Business in Małopolska. Inwestycja w Przyszłość" ruszy 1 stycznia 2011 roku. Realizuje go Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego oraz Krakowskim Parkiem Technologicznym.

W ramach programu województwo małopolskie będzie prezentowane na międzynarodowych imprezach gospodarczych w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Chinach i w państwach Europy Zachodniej.

Projekt zostanie sfinansowany z funduszy unijnych w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (MRPO). Jego wartość wynosi ponad 2,5 mln zł. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.