PARTNER PORTALU
  • BGK

Rusza Akademia Inwestycji Szerokopasmowych

  • MIW    5 września 2017 - 14:49
Rusza Akademia Inwestycji Szerokopasmowych
W ramach Akademii Inwestycji Szerokopasmowych odbędzie się 50 bezpłatnych szkoleń tematycznych z zakresu obsługi inwestycyjnej projektów szerokopasmowych. (fot. pixabay.com)

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza do udziału w Akademii Inwestycji Szerokopasmowych – cyklu wydarzeń, których celem jest edukacja w zakresie usprawnienia procesów i obsługi inwestycyjnej projektów szerokopasmowych. W ramach inauguracji projektu odbędzie się konferencja „Redukcja kosztów budowy sieci szerokopasmowych”. Przeznaczona jest ona dla przedstawicieli samorządów terytorialnych, przedsiębiorców telekomunikacyjnych i organizacji zrzeszających przedsiębiorców.
Konferencja odbędzie się 14 września w Warszawie (hotel Golden Tulip Warsaw Centre). Jej program obejmuje wykłady merytoryczne oraz dyskusje z przedstawicielami administracji rządowej, samorządów oraz przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Ich celem jest podsumowanie i wymiana doświadczeń w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych w sieci szerokopasmowe.

Czytaj : Rząd chce ukrócić swawolę powiatów w sprawie sieci szerokopasmowych

Z kolei od 18 września do 30 listopada b.r. w ramach Akademii Inwestycji Szerokopasmowych odbędzie się 50 bezpłatnych szkoleń tematycznych z zakresu obsługi inwestycyjnej projektów szerokopasmowych dla przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego i przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Szkolenia będą obejmowały następujące bloki tematyczne:

• Zajęcie pasa drogowego i budowa kanałów technologicznych.
• Koordynacja robót budowlanych oraz budowa sieci szerokopasmowych po nowelizacji ustawy z 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych.

Udział w konferencji i szkoleniach jest bezpłatny. Zapisywać na wydarzenia można się przez stronę www.akademiaszerokopasmowa.pl lub wysyłając zgłoszenie na adres kontakt@akademiaszerokopasmowa.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.