PARTNER PORTALU
  • BGK

Ruszyła gdyniakulturalna.pl

  • RAF    29 marca 2010 - 15:38

Od dziś (29 marca) wszystkie informacje o gdyńskich wydarzeniach kulturalnych zebrane są w jednym miejscu. Ruszył serwis internetowy www.gdyniakulturalna.pl. Strona ułatwi gdynianom i turystom zapoznanie się z pełną ofertą kulturalną miasta.
Na stronie znaleźć można informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych w Gdyni, m.in. o filmach, koncertach, spektaklach i wystawach. Jest także archiwum tych wydarzeń, które już się odbyły. Serwis zawiera również informacje na temat imprez cyklicznych (np. Globaltica, Nagroda Literacka Gdynia, FROG, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych itd.) oraz pożyteczne wiadomości o gdyńskich instytucjach kultury - teatrach, muzeach, galeriach, kinach, bibliotekach i centrach kultury.

Twórcy strony zadbali o liczne udogodnienia, m.in. możliwość łatwego odszukania miejsca danego wydarzenia. Pod każdą informacją znajduje się przycisk: zobacz mapę. Po jego kliknięciu pojawia się właśnie mapa z zaznaczonym odpowiednim miejscem.

Każdy odwiedzający stronę ma możliwość powiadomienia administratora strony o wydarzeniu kulturalnym. W tym celu należy wybrać przycisk formularz i zalogować się/zarejestrować, a następnie opisać imprezę i przesłać informację.

Ułatwiono również korzystanie ze strony osobom niedowidzącym. Specjalnie dla nich stworzono możliwość zwiększenia kontrastu kolorów.

W ciągu dwóch tygodni uruchomiony zostanie również newsletter, powiadamiający o najbliższych imprezach i wydarzeniach kulturalnych w Gdyni.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.