PARTNER PORTALU
  • BGK

Rybnik wypuszcza aplikację mobilną z myślą o mieszkańcach i turystach

  • aw    10 stycznia 2018 - 15:36
Rybnik wypuszcza aplikację mobilną z myślą o mieszkańcach i turystach

Rybnik wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców i turystów. Poznawanie i poruszanie się po mieście i okolicach ułatwi nowa aplikacja mobilna "halo! RYBNIK”.
"halo! RYBNIK" to bezpłatny przewodnik dla osób odwiedzających miasto oraz mieszkańców poszukujących informacji o ciekawych miejscach i wydarzeniach, zawiera również m.in. rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Mobilny przewodnik składa się z siedmiu modułów: miejsca, wydarzenia, aktualności, komunikacja, planer, trasy oraz strefa firm. Umożliwia wyszukiwanie obiektów znajdujących się najbliżej użytkownika, pozwala pobrać informacje o interesujących go miejscach, takich jak: hotele, restauracje, puby, obiekty sportowe i kulturalne wraz z ich lokalizacją. Można tu znaleźć również trasy rowerowe i spacerowe po najciekawszych rybnickich zakątkach a także informacje o terenach zielonych - parkach, zieleńcach, Zalewie Rybnickim etc. i innych zakątkach przyrodniczych.

Dużym atutem aplikacji „halo! RYBNIK” jest jej działanie w podstawowym zakresie w trybie off-line, a także dwie wersje językowe – polska i angielska. Aplikacja została stworzona przez firmę Amistad z Krakowa na zlecenie Urzędu Miasta Rybnik.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.