PARTNER PORTALU
  • BGK

Samorządy w sprawie komunikacji wewnętrznej

  • GK    31 maja 2011 - 13:01
Samorządy w sprawie komunikacji wewnętrznej

Ruszyła druga edycja konkursu komunikacji wewnętrznej i intranetów – Internale Poland 2011.
Można już wysyłać zgłoszenia do drugiej edycji konkursu, którego bohaterami są ludzie zarządzający komunikacją wewnętrzną – jedną z dziedzin kluczowych dla efektywności przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 31 lipca. Organizatorem konkursu jest portal Intranety.pl.

W pierwszej edycji konkursu wystartowało ponad 40 podmiotów, w tym najważniejsze i największe firmy działające na polskim rynku oraz instytucje samorządowe.

„Zeszłoroczna edycja pokazała, że w polskiej branży IC drzemie olbrzymi potencjał, jak również potrzeba rozmowy o standardach, dobrych praktykach i najnowocześniejszych rozwiązaniach. W tym roku odpowiadamy na tę potrzebę – poszerzamy wydarzenie o dwudniowy kongres EICIM – European IC & Intranet Meeting, na którym polscy i zagraniczni eksperci przedstawią najnowsze globalne trendy w komunikacji wewnętrznej i intranetach, a przedstawiciele firm opowiedzą o swoich osiągnięciach i wymienią się doświadczeniami. Na 5-6 października szykujemy prawdziwe święto branży komunikacji wewnętrznej i intranetów” – mówi Aleksander Sala, dyrektor generalny Internale Poland 2011.

Konkurs skierowany jest do managerów komunikacji wewnętrznej i PR, dyrektorów personalnych, członków zarządów, managerów HR, specjalistów zarządzania wiedzą, managerów IT i administracji, zarządców, redaktorów, administratorów, projektantów, promotorów i pomysłodawców intranetu.

Tegoroczna edycja zakończy się 6 października na uroczystej gali wieńczącej kongres European IC & Intranet Meeting w hotelu Westin w Warszawie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (2)

  • malopolak, 2011-05-31 17:24:35

    to super, ze ktoś stworzył pole do syskusji o komunikacji wewnętrznej! u nas od czasu jak jest osoba odpowiedzialna za procesy widać dużo zmian - powinnismy to skonforntowac z doswiadczeniami innych. Extra inicjatywa!
  • 2xnic, 2011-05-31 14:46:56

    słaba ta komunikacja,słaba! dajmy sobie spokój z tymi konkursami!