PARTNER PORTALU
  • BGK

Samorządy walczą o e-kasę

  • PT    19 września 2013 - 15:23
Samorządy walczą o e-kasę

Samorządy chciałby zyskać na rozwój e-administracji prawie 300 milionów zł, do rozdysponowania jest tylko 90.
Do 10 września przyjmowane były wnioski o dofinansowanie realizacji projektów w ramach konkursu pn. „Wsparcie JST w zakresie wdrożenia standardów świadczenia elektronicznych usług publicznych oraz elektronizacji wymiany korespondencji za pomocą ePUAP".

Do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji wpłynęły 140 wnioski o dofinansowanie realizacji projektu. Łączna wartość złożonych wniosków przekracza 330 mln złotych, wartość wnioskowanego dofinansowania wynosi 284 mln złotych.

Czytaj też: 90 mln zł na wsparcie e-usług

Liczba samorządów ubiegających się o dofinansowanie w ramach konkursu (jako lider lub partner projektu) wynosi blisko 1000, tj. ponad 1/3 ogółu JST w kraju, w tym ponad 850 gmin, 106 powiatów oraz 9 województw.

Informacja o wyniku oceny formalnej, a następnie oceny merytorycznej zostanie przesłana indywidualnie do każdego z wnioskodawców po zakończeniu poszczególnych etapów oceny..

Informacja o wyniku oceny merytorycznej zostanie podana w postaci listy rankingowej zamieszczonej na stronie www.ip.mac.gov.pl w dziale aktualności, niezwłocznie po zatwierdzeniu listy rankingowej przez Ministra Administracji i Cyfryzacji.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.