Sieć szerokopasmowa bez tajemnic

Samorządy zainteresowane siecią szerokopasmową mogą skorzystać z bezpłatnego poradnika dotyczącego zamówień publicznych i koncesji w ramach projektów związanych z inwestycjami w sieci szerokopasmowe dostępnego na portalu UKE Polska Szerokopasmowa.
Sieć szerokopasmowa bez tajemnic

Portal Polska Szerokopasmowa zaprezentował kolejną opinię prawną, której celem jest ułatwienie samorządom prowadzenia inwestycji w sieci szerokopasmowe.

Jest to poradnik dotyczący zamówień publicznych i koncesji w ramach projektów związanych z inwestycjami w sieci szerokopasmowe przygotowany przez kancelarię Domański Zakrzewski Palinka. Autorem poradnika jest Wojciech Hartung i został on napisany pod kierunkiem prof. Michała Kuleszy.

Celem poradnika jest przedstawienie jednostkom samorządu terytorialnego teoretycznych i praktycznych wskazówek dotyczących podstawowych modeli realizacji zadań wynikających z regulacji zawartych w Ustawie o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych.

Przedstawione analizy powinny pozwolić z jednej strony na podjęcie decyzji dotyczących wyboru modelu właściwego dla przyjętych założeń, z drugiej na przeprowadzenie procedury wyboru podmiotu, któremu realizacja tych zadań zostanie powierzona zgodnie z postanowieniami prawa właściwymi dla wybranego modelu.

Zobacz poradnik i załącznik.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE