PARTNER PORTALU
 • BGK

Stolica zgubiła w sieci parę lat

 • Przegląd prasy/Życie Warszawy    15 stycznia 2011 - 06:42
Stolica zgubiła w sieci parę lat

Informacje na stronach internetowych stołecznych dzielnic są przestarzałe.
Na stronie Pragi Południe ostatni budżet jest z 2008 r., miasto kusi ofertami sprzed dwóch lat, a urzędnicy z Ochoty nie zauważyli, że ich ratusz jest już od dawna wyremontowany – pisze „Życie Warszawy”.

Strona Pragi Południe zawiedzie również tych, którzy chcą sprawdzić aktualny program inwestycyjny. Muszą zadowolić się tym sprzed trzech lat. Podstrona o funduszach europejskich jest z kolei zupełnie pusta.

Ursus podaje wykaz służbowych telefonów do dzielnicowych z ulicami, jakie im podlegają. Ostrzega jednak, że w marcu 2007 nastąpi reorganizacja komisariatu.

Z urzędowych stron trudno też wywnioskować, które inwestycje w dzielnicach są skończone, a które dopiero trwają.

Aktualne nie są też strony miejskie. Na oficjalnej stronie www.e-Warsaw.pl pod hasłem inwestycje czeka oferta z targów nieruchomości w Cannes z 2009 r..

Eksperci uważają, że nieaktualne dane to plama na wizerunku urzędów – kwituje „Życie Warszawy”.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (4)

 • stolicznik, 2011-01-25 09:16:08

  często też informacje o wydarzeniach w stolicy sa podawane w czasie przeszłym czyli "obyło się" " było" itp... mieszlańcy w wielu wydarzeniach nie mogą uczastniczyć bo nie byli poinformowani o terminie wydarzenia jakie ma się odbyć. No chyba że potrzebny jest "spęd" spe...ktakularnego oświlenia świątecznego na Trakcie Królewskim lub inny tego typu "błysk", lub maraton ku czci...albo impreza chrytatywna - co się samo przez sie rozumie....  rozwiń
 • stolicznik, 2011-01-25 09:05:41

  wychodzą z założenia , że obywatelom nie jest potrzebna rzetelna informacja - po co ? dzięki temu więcej "zarabiają" czują się ważni i bardziej potrzebni.
 • Dziubolak, 2011-01-15 22:24:52

  EEEEEEE tam.... tylko tyle? Liczyliśmy na więcej ...