PARTNER PORTALU
  • BGK

Straż miejska ma nową stronę internetową

  • www.Osowa24.pl    1 lutego 2012 - 09:56
Straż miejska ma nową stronę internetową

Zaprezentowano nową stronę internetową gdańskiej straży. Serwis przeszedł gruntowną metamorfozę.
O atrakcyjności portalu a przede wszystkim użyteczności dla mieszkańców świadczy chociażby nowa szata graficzna z dużym nagłówkiem ze zmieniającymi się zdjęciami i skrótami najważniejszych wydarzeń, ale to nie wszystko.

Sama atrakcyjność szaty graficznej to tylko mały szczegół. Nowością są zakładki dedykowane poszczególnym dzielnicom administracyjnym. Tak więc jest tu i nasza dzielnica czyli Osowa.

I tak po wejściu na zakładkę OSOWA, znajdziemy mapę dzielnicy oraz wykaz najistotniejszych problemów porządkowych, wskazanych przez samych osowian w ankiecie przeprowadzonej we wrześniu 2011 roku. Ponadto w dzielnicowych podstronach umieszczone zostały informacje na temat strażników rejonowych pełniących służbę w podległych im rewirach.

Ważne narzędzie serwisu to wyszukiwarka strażnika rejonowego, dzięki której każdy po wpisaniu swojej ulicy, będziemy mogli szybko ustalić personalia strażnika odpowiedzialnego za porządek publiczny w interesującym nas miejscu. Klikając na personalia funkcjonariusza, wyświetla się wykaz ulic przypisanych strażnikowi.
Mamy też możliwość zgłaszania tzw. niepilnych interwencji poprzez formularz internetowy, co pozwoli odciążyć numer alarmowy 986. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.