PARTNER PORTALU
  • BGK

Szybki PIT pomoże w rozliczeniu

  • KB    1 marca 2010 - 11:42

Ministerstwo finansów rozpoczyna akcję „Szybki PIT”.
Ministerstwo Finansów, we współpracy z Grupą „Onet.pl, „Dzień Dobry TVN”, Grupą Wydawniczą „Polskapresse” i „Radiem Zet” ,rozpoczęło kampanię informacyjno-edukacyjną dotyczącą składania rocznych zeznań podatkowych.

Akcja „Szybki PIT” jest skierowana do tych, któzy chcą szybko i bez kolejek złożyć swoje zeznanie podatkowe, szybciej otrzymać nadpłacony podatek, dowiedzieć się o przysługujących ulgach i potrzebnych do tego dokumentach czy też uzyskać poradę eksperta.

W ramachakcji powstała strona internetowa www.szybkipit.onet.pl, na której znajduja się formularze podatkowe, broszury nformacyjne i wszystkie niezbędne informacje, które pomogą w rozliczeniu. Na stronie zamieszczona także informację jak przesłać deklarację w formie elektronicznej.

Ponadto w związku z akcją uruchomiono konsultacje z ekspertów z resortu finansów, którzy podczas dyżurów telefonicznych i spotkań w siedzibach redakcji dzienników regionalnych Grupy Wydawniczej „Polskapresse” odpowiedzą na pytania, pomogą przy wypełnianiu PITów, rozwieją wątpliwości, oraz doradzą w sprawie ulg i odliczeń.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.