PARTNER PORTALU
  • BGK

Targi regionów i turystyki

  • FRA    20 października 2009 - 12:35

Międzynarodowe Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON rozpoczną się jutro w Poznaniu.
TOUR SALON to najwększe w Polsce targi turystyczne, które co roku gromadzą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność  - zarówno profesjonalistów podczas dwóch pierwszych dni branżowych, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu.

W tym roku Targi TOUR SALON obchodzą swój jubileusz – wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich regionów już po raz dwudziesty.

Organizatorzy zabiorą uczestników w „podróż sentymentalną” przypominającą, jak wyglądały początki poznańskiej imprezy turystycznej. Podczas trwania targów wręczone zostaną także odznaczenia Ministra Sportu i Turystyki za „Zasługi dla Turystyki” oraz Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej za Najlepszy Produkt Turystyczny. TOUR SALON co roku gromadzi wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność, w tym zarówno branżowych profesjonalistów, jak i turystów zainteresowanych materiałami dotyczącymi regionów i produktów turystycznych.

W targach TOUR SALON co roku udział biorą  przedstawiciele polskich regionów, gminy, miasta, narodowe ośrodki promocji turystycznej, biura podróży, touroperatorzy, gestorzy bazy noclegowej, przewoźnicy, firmy świadczące usługi dla turystyki, wydawnictwa i portale internetowe.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.