PARTNER PORTALU
  • BGK

Urząd Miasta w Chorzowie czynny całą dobę? Tak, ale online

  • AT    15 lutego 2016 - 17:03
Urząd Miasta w Chorzowie czynny całą dobę? Tak, ale online
Kilka kliknięć myszki przeniesie internautów do sal sesyjnych oraz gabinetu prezydenta Chorzowa. (fot.chorzow.eu)

Chorzowski magistrat jako pierwszy na Śląsku zaprasza mieszkańców o każdej porze dnia i nocy. Co więcej, ratusz można odwiedzić bez wychodzenia z domu. Wszystko dzięki usłudze Google Street View Trusted, która umożliwia wirtualny spacer po obiektach.
Od poniedziałku (15 lutego), każdy korzystający z popularnej strony z mapami www.maps.google.com, będzie mógł nie tylko sprawdzić drogę do Urzędu Miasta w Chorzowie, ale także wejść do środka. Kilka kliknięć myszki przeniesie internautów do sal sesyjnych oraz gabinetu prezydenta.

– Serdecznie zapraszam do odwiedzin. Na wirtualną wizytę nie trzeba się umawiać. To także wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć gabinet z mojej perspektywy – zachęca prezydent Chorzowa Andrzej Kotala. Na zwiedzających czekają również niedostępne na co dzień piwnice. Wycieczkę po podziemnych korytarzach polecamy jednak tylko osobom o mocnych nerwach – straszy tam najgorsza urzędowa zjawa, czyli biurokracja.

Wirtualny spacer to kolejna akcja zawiązana z chorzowskim urzędem. - Co roku kilkaset osób bierze udział w nocnym zwiedzaniu gmachu ratusza. Mieszkańcom spodobała się także wyjątkowa winda, która podaje komunikaty w gwarze śląskiej - informuje magistrat.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.