PARTNER PORTALU
  • BGK

Utrudnienia na warszawskich drogach w serwisie internetowym

  • AT    2 września 2012 - 09:00
Utrudnienia na warszawskich drogach w serwisie internetowym

W miejskim serwisie Infoulice zmotoryzowani znajdą informacje o utrudnieniach na stołecznych ulicach, spowodowanych remontami i budowami.
Internetowy serwis www.infoulice.um.warszawa.pl to źródło informacji o utrudnieniach w ruchu związanych z prowadzeniem robót budowlano-remontowych. Najistotniejsza część serwisu to komunikaty o utrudnieniach, schematy organizacji ruchu, plany proponowanych objazdów, itp.

Wyszukanie ewentualnych utrudnień w interesującym nas rejonie miasta jest możliwe poprzez mapę z zaznaczonymi punktami robót lub też przy pomocy wyszukiwarki. Ponadto są tu też informacje o planowanych inwestycjach i remontach w Warszawie w bieżącym roku.

Serwis oferuje także usługę powiadamiania SMS o zmianach w organizacji ruchu. Każdy zainteresowany najświeższymi informacjami o utrudnieniach w ruchu drogowym w mieście może zarejestrować się na stronie serwisu i będzie otrzymywał SMSy, informujące o zmianach na warszawskich drogach.

Wystarczy ze strony głównej serwisu eInwestycje przejść do zakładki SMS. Po wpisaniu numeru telefonu komórkowego, wybraniu dzielnicy Warszawy, o której chcemy otrzymywać informacje o występujących zmianach w organizacji ruchu (możliwe jest wybranie kilku lub wszystkich dzielnic) i  aktywacji usługi, na wskazany numer będą wysyłane informacje o zmianach w ruchu drogowym.

Usługa jest bezpłatna i można z niej w każdej chwili zrezygnować. Należy pamiętać o odnawianiu aktywacji usługi co trzy miesiące – przypomina o tym specjalny SMS.

W serwisie można zamówić także newsletter o nowych utrudnieniach w ruchu. Konieczne jest wpisanie adresu poczty elektronicznej na podstronie „Newsletter” i kliknięcie w przycisk „Zamów powiadomienia”.

Użytkownik może wybrać dzielnicę Warszawy, o której chce otrzymywać informacje o występujących zmianach w organizacji ruchu; w przypadku, gdy interesuje go obszar całego miasta, musi zaznaczyć wszystkie dzielnice. Podobnie jak SMS, usługa jest bezpłatna i w każdej chwili można z niej zrezygnować.

Internetowy serwis Infoulice jest prowadzony przez Biuro Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym przy udziale firm realizujących zadania inwestycyjne. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.