PARTNER PORTALU
  • BGK

W Krakowie rozpoczyna działalność Centrum Business in Małopolska

  • PAP/wnp.pl    20 listopada 2009 - 00:32

- Centrum Business in Małopolska, czyli profesjonalne biuro obsługi inwestorów, rozpoczyna działalność w czwartek w Krakowie - poinformował dziennikarzy prezes Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Krzysztof Krzysztofiak.
- Nowe centrum będzie miało dwa podstawowe zadania: pełna obsługa podmiotów, które zechcą inwestować w Małopolsce oraz gospodarcza promocja naszego regionu zagranicą - zaznaczył Krzysztofiak.

Firmy, które chcą działać w Małopolsce, będą mogły załatwić w centrum większość spraw formalnych i uzyskać pomoc przy rozwijaniu działalności. W ramach promocji Małopolski planowany jest udział w najważniejszych imprezach gospodarczych w Europie i na świecie, m.in. wystawie Expo 2010 w Szanghaju.

Centrum Business in Małopolska mieści się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego, który wchodzi w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Krakowie.

Biuro zostało zorganizowane przez Krakowski Park Technologiczny, Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego oraz Urząd Marszałkowski. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.