W USC oddają dzieci homoseksualistom?

  • pap/wnp.pl
  • 02-11-2009
  • drukuj
Wystarczy, że homoseksualista oświadczy przed urzędnikiem stanu cywilnego, że jest ojcem i uiści opłatę skarbową, aby dziecko dostało się w jego ręce - alarmuje "Rzeczpospolita".
W USC oddają dzieci homoseksualistom?

Każdy gej, który pragnie mieć dziecko, może zostać ojcem w ciągu jednego dnia z pominięciem przepisów procedury adopcyjnej i postępowania kwalifikacyjnego, które uniemożliwiają przyznanie dziecka pod opiekę osobom o orientacji homoseksualnej - twierdzi gazeta.

Jak to zrobić podpowiada na swojej stronie internetowej "O radości bycia gejem" Arkadiusz Karski. Instruuje zainteresowanego geja, by po znalezieniu matki, która zamierza się pozbyć niechcianego dziecka, złożył przed urzędnikiem stanu cywilnego oświadczenie, że jest ojcem malucha. Jeśli matka to potwierdzi, zostanie uznany za ojca. Potem musi tylko uiścić opłatę skarbową.

Mecenas Ewa Milewska-Celińska specjalizująca się w prawie rodzinnym przyznaje, że udowodnienie takiego oszustwa jest bardzo trudne. Sama nigdy nie spotkała się z sytuacją, by ktoś doprowadził do postępowania karnego w takiej sprawie

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE