PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawa po hiszpańsku

  • AT    24 kwietnia 2012 - 17:50
Warszawa po hiszpańsku

Uruchomiona została hiszpańska wersja językowa oficjalnego portalu turystycznego m.st. Warszawy. Tłumaczenie jest pełne i obejmuje wszystkie działy. Strona dostępna jest już w sześciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz hiszpańskim.
Portal www.warsawtour.pl cieszy się popularnością wśród turystów z całego świata. Niezbędne wskazówki i informacje praktyczne - jak dotrzeć do stolicy, jak się po niej poruszać, gdzie warto zjeść i przenocować - znajdą tutaj turyści oraz kibice odwiedzający Warszawę (zabierz głos/oceń prezydenta) – Miasto Gospodarza podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012.

Ułatwieniem w poznawaniu miasta przez Internet jest warszawskie TOP 10, gdzie można się dowiedzieć, która część stolicy wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, pospacerować śladami wybitnych warszawiaków - Fryderyka Chopina  i Marii Skłodowskiej-Curie, dowiedzieć się gdzie wysłuchać koncertów lub odpocząć w parku, odkryć ciekawostki z folderem „Warszawa dla dociekliwych”.

Zwiedzanie miasta ułatwią zaprezentowane na stronie w przejrzysty i ciekawy sposób największe atrakcje turystyczne, które ilustruje ponad tysiąc trzysta zdjęć.

Dzięki portalowi każdy użytkownik może stworzyć indywidualny plan pobytu i przekonać się, że Warszawa jest miastem na każdą kieszeń. Interesujące propozycje znajdą tu zarówno fani sportu, melomani, rodziny z dziećmi, turyści preferujący aktywny wypoczynek oraz szukający wrażeń w licznych dyskotekach i klubach. Na stronie można także zapoznać się z elektroniczną wersją wydawnictw Stołecznego Biura Turystyki, które dostępne są we wszystkich  punktach Warszawskiej Informacji Turystycznej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.