PARTNER PORTALU
  • BGK

Więcej pieniędzy na usługi informatyczne

  • KB    28 czerwca 2010 - 19:50
Więcej pieniędzy na usługi informatyczne

Dodatkowe 4,5 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego (RPO WD) otrzyma gmina Wrocław na realizację projektu „Rozwój informatycznego systemu zarządzania oświatą”.
Zarząd województwa dolnośląskiego podjął uchwałę o zwiększeniu, do 12 mln 469 tys. zł, kwoty dotacji przyznanej w październiku 2009 roku.

Projekt gminy Wrocław został wybrany do dofinansowania w trybie systemowym w ramach Działania 2.2 Rozwój usług elektronicznych RPO WD. W rozstrzygniętym ubiegłym roku naborze, 42 mln zł podzielono pomiędzy 40 inwestycji. Ze względu na ograniczoną ilość pieniędzy przeznaczoną do podziału, wrocławski projekt rozwoju informatycznego systemu zarządzania oświatą  nie otrzymał wtedy  pełnej kwoty,  o którą się starał.

W związku z pojawieniem się wolnych środków, decyzją zarządu województwa dofinansowanie dla projektu gminy Wrocław zostało zwiększone do pierwotnie wnioskowanej wysokości, z uwzględnieniem oszczędności jakie powstały w wyniku przeprowadzonej już procedury przetargowej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.