Wydział komunikacji będzie wysyłał SMS-y

Od września br. wydział komunikacji gorzowskiego magistratu uruchomi usługę powiadamiania petentów SMS-em lub e-mailem o możliwości odbioru dokumentów.
Wydział komunikacji będzie wysyłał SMS-y

Warunkiem otrzymania informacji tą drogą będzie wyrażenie na to zgody poprzez wskazanie numeru telefonu komórkowego lub adresu poczty elektronicznej w chwili składania wniosku o rejestrację pojazdu, wydanie wtórnika dowodu rejestracyjnego lub prawa jazdy.

„Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców w zakresie ułatwienia i usprawnienia sposobów komunikowania się z tym wydziałem, prezydent miasta wydał zgodę na wdrożenie systemu powiadomień o wytworzonych dokumentach komunikacyjnych” – poinformowała rzecznik Urzędu Miasta Gorzów Wlkp. Anna Zaleska.

Czytaj też:  Informacja SMS dla mieszkańców? Wiemy jak skutecznie ją zorganizować

Wiadomości będą spływać do petentów między godzinami 7 i 17. Według urzędników, rozwiązanie to znacznie skróci okres zalegania wytworzonych dokumentów w teczkach spraw oczekujących na zamknięcie, a także usprawni wymianę informacji pomiędzy urzędem a interesantem.

Przez minione cztery lata wydział komunikacji Urzędu Miasta w Gorzowie wydawał średnio po ok. 18 tys. dokumentów komunikacyjnych (dowody rejestracyjne i prawa jazdy) rocznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

bo sms kosztuje 10 - 25 gr., a poczta 3 - 5 zł. dlatego.

nauali, 2011-08-29 15:00:14 odpowiedz

DLACZEGO PO PROSTU NIE WYSLAC DOKUMENTU MAJLEM LUB POCZTA ???

hORROR uRZEDNICZY SMS, 2011-08-29 14:35:58 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE