PARTNER PORTALU
  • BGK

Wygraj skwer dla Rybnika

  • AT    5 sierpnia 2012 - 15:33
Wygraj skwer dla Rybnika

Rybnicki magistrat zaprasza do głosowania w akcji, której zwycięzca otrzyma nowy zielony skwer. Głosy na zagospodarowanie skwerku na rogu ul. Kościuszki/Chrobrego można oddawać codziennie do 17 sierpnia.
Jak podaje urząd, aby wesprzeć Rybnik wystarczy wejść na stronę tauronzieleni.pl/glosuj.html, wybrać lokalizację  numer 8 i kliknąć w przycisk "Głosuj".

Zgodnie z regulaminem, każdy uczestnik głosowania może głosować tylko raz w ciągu danego dnia na jedną wybraną przez siebie lokalizację. W kolejnych dniach głos można oddać ponownie.

Informacja o lokalizacji, która zdobyła największą liczbę głosów zostanie umieszczona na stronie organizatora 20 sierpnia o godzinie 12.00.

- Choć Rybnik zdobi wiele skwerów i kwietników, bazę zieleni warto ciągle wzbogacać, Dlatego  też gorąco zapraszamy do głosowania. Dzięki temu estetyczny krajobraz naszego miasta może zostać upiększony. Przekonajmy Tauron, że nowy kwietnik powinien powstać własnie u nas - zachęca magistrat. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.