PARTNER PORTALU
  • BGK

Wystartowała aplikacja mobilna I Love Polska wschodnia

  • chelmonline.pl    19 lipca 2013 - 12:32
Wystartowała aplikacja mobilna I Love Polska wschodnia

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przygotowało aplikację mobilną I LOVE POLSKA WSCHODNIA, którą można za darmo pobrać na telefon lub tablet.
Narzędzie to pozwoli odkryć nowe oblicze Polski Wschodniej i zobaczyć zmiany zachodzące w niej dzięki Funduszom Europejskim. Zapraszamy do wyruszenia śladem unijnych projektów i wygrywania nagród.

Aplikacja mobilna I LOVE POLSKA WSCHODNIA powstała z myślą o wszystkich miłośnikach podróży, którzy chcą w aktywny i nietypowy sposób spędzić czas. Z jej pomocą zwiedzanie pięciu województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego, będzie łatwiejsze i ciekawsze.

Aplikacja jest również zaproszeniem do wspólnej zabawy - wyruszenia śladem projektów realizowanych z Programu Rozwój Polski Wschodniej. Nie brakuje w niej informacji o zabytkach, noclegach i lokalach gastronomicznych, które przydadzą się każdemu turyście. Odwiedzając poszczególne miejsca, użytkownik aplikacji będzie mógł zbierać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody. Akcja potrwa do 10 grudnia 2013 r.

Aplikacja może być zainstalowana na telefonie lub tablecie z systemem Android lub iOS. Do przeglądania zawartości konieczne jest połączenie z Internetem, do zwiedzania włączona funkcja GPS, a do aktywnego udziału w zabawie posiadanie konta na Facebooku.

Aplikację można pobrać ze strony: www.PolskaWschodnia.gov.pl/Ilove.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.