PARTNER PORTALU
  • BGK

Zgoda UKE na 10 hotspotów w Koninie

  • AW    31 maja 2013 - 11:55
Zgoda UKE na 10 hotspotów w Koninie

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzję w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez miasto Konin usługi dostępu do internetu bez pobierania opłat za pomocą 10 hotspotów.
Prezes UKE wydał decyzję wyrażającą zgodę na świadczenie przez Gminę Miasto Konin usługi dostępu do internetu bez pobierania opłat za pomocą 10 hotspotów, jednocześnie określając zakres i warunki świadczenia przez Gminę Miasto Konin usługi dostępu do Internetu.

Decyzją tą został ustalony zakres i warunki świadczenia tej usługi:

- obszar, na którym będzie świadczona usługa dostępu do Internetu bez pobierania opłat będzie obejmował teren Gminy Miasto Konin;

-  funkcjonowanie poszczególnych hotspotów będzie zgodne z warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Transportu z dnia 3 lipca 2007 r. w sprawie urządzeń radiowych nadawczych lub nadawczo-odbiorczych, które mogą być używane bez pozwolenia radiowego (Dz. U. z 2007 r., Nr 138, poz. 972 z późn. zm.);

- maksymalna przepływność łączy dla wysyłania, jak i odbierania danych nie może być wyższa niż 512 kbit/s;

- czas jednorazowej sesji w ramach dostępu nieodpłatnego nie będzie dłuższy niż 60 minut

- limit transferu danych (tj. suma danych wysyłanych  oraz odebranych) będzie wynosił nie więcej niż 750 MB dla:

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • PKS.konin.pl, 2014-08-12 21:39:10

    Niestety, obecne władze konina, nie są w stanie ogarnąć tematu. Zaścianek Wielkopolski stał się zagłębiem bezrobocia i emerytów.