Zgoda UKE na 10 hotspotów w Koninie

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzję w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez miasto Konin usługi dostępu do internetu bez pobierania opłat za pomocą 10 hotspotów.
Zgoda UKE na 10 hotspotów w Koninie

Prezes UKE wydał decyzję wyrażającą zgodę na świadczenie przez Gminę Miasto Konin usługi dostępu do internetu bez pobierania opłat za pomocą 10 hotspotów, jednocześnie określając zakres i warunki świadczenia przez Gminę Miasto Konin usługi dostępu do Internetu.

Decyzją tą został ustalony zakres i warunki świadczenia tej usługi:

- obszar, na którym będzie świadczona usługa dostępu do Internetu bez pobierania opłat będzie obejmował teren Gminy Miasto Konin;

-  funkcjonowanie poszczególnych hotspotów będzie zgodne z warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Transportu z dnia 3 lipca 2007 r. w sprawie urządzeń radiowych nadawczych lub nadawczo-odbiorczych, które mogą być używane bez pozwolenia radiowego (Dz. U. z 2007 r., Nr 138, poz. 972 z późn. zm.);

- maksymalna przepływność łączy dla wysyłania, jak i odbierania danych nie może być wyższa niż 512 kbit/s;

- czas jednorazowej sesji w ramach dostępu nieodpłatnego nie będzie dłuższy niż 60 minut

- limit transferu danych (tj. suma danych wysyłanych  oraz odebranych) będzie wynosił nie więcej niż 750 MB dla:

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Niestety, obecne władze konina, nie są w stanie ogarnąć tematu. Zaścianek Wielkopolski stał się zagłębiem bezrobocia i emerytów.

PKS.konin.pl, 2014-08-12 21:39:10 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE