PARTNER PORTALU
  • BGK

25 tysięcy za biznes w Gdyni

  • AW    5 stycznia 2011 - 16:38

Wystartowała dziewiąta edycja konkursu „Gdyński Biznesplan 2010". Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zobowiązanie do prowadzenia przyszłej, bądź też przeniesienia obecnej działalności na teren Gminy Gdynia. Do wygrania jest kasa i sprzęt komputerowy.
Adresatami biznesowych zmagań sąprzede wszystkim osoby nieprowadzące jeszcze działalności gospodarczej oraz działające już na rynku małych przedsiębiorstw. Aby zachęcić studentów (także niepełnosprawnych), informacje o konkursie zostały przesłane również do trójmiejskich uczelni.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach.Do końca stycznia przyjmowane sa formularze zgłoszeniowe. Nastepnie do końca marca uczestnicy maja czas na przygotowaniebiznesplanu wymarzonego przedsiewziecia. Podczas tego etapu przeprowadzone zostaną bezpłatne szkolenia i spotkania z ekspertami w zakresie m. in. prawidłowej konstrukcji biznesplanów. Treci etap zakończy się wyłonieniem finałowej dziesiątki i ogłoszeniem wyników konkursu podczas gali finałowej, która odbędzie się 31 maja.

W konkursie można wygrać m.in.: nagrodę główną 25.000 zł, wysokiej klasy sprzęt komputerowy, podyplomowe studia menedżerskie, kurs angielskiego w biznesie z osobistym trenerem, szkolenia i spotkania z ekspertami, poręczenia kredytów, pomoc w uzyskaniu pożyczki, dotacje dla osób niepełnosprawnych, obsługa prawno-księgowa, prowadzenie rachunku bankowego, hosting strony internetowej.

W poprzednich edycjach zwyciężyły 24 biznesplany. Z tego 21 pomysłów zostało zrealizowanych, a firmy założone przez laureatów działają prężnie w Gdyni.

Organizatorem konkursu jest prezydent Gdyni oraz Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.