52 uczestników chce projektować dziedziniec Muzeum Warszawy

Organizator konkursu architektonicznego na projekt zadaszenia i aranżacji przestrzeni
dziedzińca-lapidarium w Muzeum Warszawy, ogłosił ilu uczestników zgłosiło się, a ilu zostało zakwalifikowanych. Wiadomo już, że 52 uczestników powalczy w konkursie.
52 uczestników chce projektować dziedziniec Muzeum Warszawy
Mat. prasowe

Organizator konkursu poinformował, że do dnia 25.11.2014 r. do godz. 16.00 zostało złożonych 55 wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie. Po tym terminie nie wpłynęły żadne inne wnioski o dopuszczenie.

36 wniosków o dopuszczenie zawierało dokumenty i oświadczenia zgodne z wymogami Regulaminu konkursu. 19 wniosków o dopuszczenie nie zawierało dokumentów i oświadczeń wymaganych Regulaminem konkursu lub zawierało te dokumenty lub oświadczenia złożone błędnie.

Czytaj też: W starym budynku krakowskiego dworca powstanie kino

W związku z powyższym, zgodnie z Regulaminem konkursu Rozdział III punkt 9.6., 19 Uczestników konkursu wezwanych zostało dnia 28.11.2014r. do uzupełnienia lub wyjaśnienia wniosków o dopuszczenie. Termin na uzupełnienia i wyjaśnienia wniosków wyznaczony został na dzień 04.12.2014r. do godz. 16.00.

Czytaj też: Marszałek Wielkopolski inicjatorem filmowej megaprodukcji Hiszpanka

Do tego terminu zostało złożonych poprawnie 15 uzupełnień lub wyjaśnień oraz 1, uwzględnione przez Organizatora, odwołanie. 3 Uczestników konkursu nie złożyło uzupełnień lub wyjaśnień. Po zakończeniu terminu przeznaczonego na uzupełnienia i wyjaśnienia wniosków o dopuszczenie, do konkursu i w efekcie przeprowadzenia ich prawno-formalnej weryfikacji, zostało zakwalifikowanych do dalszego udziału łącznie 52 Uczestników konkursu. Natomiast 3 Uczestników konkursu nie zostało dopuszczonych do dalszego udziału w konkursie.

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem funkcjonalnym, architektonicznym i eksploatacyjnym koncepcji architektonicznej zadaszenia i aranżacji przestrzeni dziedzińca-lapidarium w Muzeum Warszawy położonego pomiędzy zabytkowymi kamienicami Rynek Starego Miasta 36, 38, 40, częściowo Rynek 36 oraz Nowomiejska 4,6,8 mieszczącej się w zakładanym budżecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE