PARTNER PORTALU
  • BGK

7 mln zł na promocję gospodarczą Podkarpacia

  • PAP    4 lutego 2011 - 17:24

Prawie 7 mln zł na promocję gospodarczą regionu przeznaczył zarząd województwa podkarpackiego w ramach naboru z Regionalnego Programu Operacyjnego.
Jak poinformowała Aleksandra Gorzelak-Nieduży z biura prasowego urzędu marszałkowskiego w Rzeszowie, maksymalna kwota dofinansowania jednego projektu wyniesie 500 tys. zł, jednak nie więcej niż 70 proc. wydatków.

Zainteresowane firmy i organizacje mogą składać wnioski o dofinansowanie swoich projektów do końca marca.

"Wnioski składać mogą m.in. mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, szkoły wyższe i organizacje pozarządowe. Pieniądze mogą być wykorzystane m.in. na udział w targach lub wystawach organizowanych poza granicami naszego kraju" - dodała.

Firmy z Podkarpacia mogą też składać projekty, które dotyczyć będą np. ich udziału w misjach gospodarczych za granicami Polski.

Gorzelak-Nieduży podkreśliła, że projekty, które uzyskają dofinansowanie powinny zostać zrealizowane do końca listopada 2012 r.

Wszyscy zainteresowani pozyskaniem dofinansowanie mają czas na składanie wniosków do końca marca. Rozstrzygnięcie naboru powinno nastąpić najpóźniej w III kwartale tego roku.

W ramach RPO na lata 2007-2013 Podkarpacie ma do wykorzystania 1 mld 136 mln euro. Programem kieruje zarząd województwa.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.