PARTNER PORTALU
  • BGK

Argentyńskie tango w Zawierciu

  • zawiercie.eu    19 kwietnia 2011 - 17:56
Argentyńskie tango w Zawierciu

Po raz czwarty Zawiercie odwiedzili Nestor i Susie Melo, wybitni instruktorzy tańca.
Na bezpłatnych zajęciach szkolą mieszkańców oraz przyjezdnych gości z różnych stron województwa śląskiego, w ramach IV Letniej Edycji Szkoły Tanga Argentyńskiego.

Jak zgodnie podkreślają, Tango Argentyńskie jest ich największą pasją. Od szeregu lat zarażają nią innych. Do Zawiercia przyjechali na zaproszenie prezydenta, by bezpłatnie prowadzić zajęcia z początkującymi i bardziej zaawansowanymi miłośnikami tańca. Zwieńczeniem warsztatów będzie Wielka Taneczna Milonga, która 29 kwietnia (piątek) odbędzie się w zawierciańskim w klubie „Novum".

Nestor i Susie Melo, podczas spotkania z prezydentem Ryszardem Machem (oceń prezydenta miasta), które odbyło się 18 kwietnia w Urzędzie Miejskim, zaprosili gospodarza miasta na to wielkie, taneczne wydarzenie. Zaproszenie, rzecz jasna, zostało przyjęte. Prezydent zapewnił gości, że ścian w Pałacyku podpierać nie zamierza.

Organizatorem czwartej edycji jest miasto Zawiercie (Wydział Rozwoju i Promocji Miasta). Bezpłatne zajęcia od 11 kwietnia odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum". Uczestniczy w nich grupa ponad pięćdziesięciu miłośników tego najwspanialszego i najgorętszego tańca.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (1)

  • zwiędły, 2011-04-19 19:08:33

    Dobrze,że przynajmniej humor im dopisuje!NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: