PARTNER PORTALU
  • BGK

Będzie festiwal w Opolu. Prezydent obiecuje imprezę "na najwyższym poziomie"

  • PAP/JS    30 maja 2017 - 20:57
Będzie festiwal w Opolu. Prezydent obiecuje imprezę "na najwyższym poziomie"
"Jestem jednak spokojny, że jesienią wspólnie obejrzymy Festiwal w Opolu na najwyższym poziomie!" - stwierdził prezydent Opola. (fot. facebook/Arkadiusz Wiśniewski)

W najbliższych dniach powstanie Akademia Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - zapowiedział  na portalu społecznościowym Facebook prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.
"W przyszłym tygodniu przy Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu powstanie Akademia KFPP, której rolą będzie dbanie o jakość oraz tradycję Festiwalu i polskiej piosenki, a także swobodę wyboru artystów. Razem z członkami Akademii oraz Narodowym Centrum Polskiej Piosenki zaprosimy Państwa jesienią do opolskiego Amfiteatru na 54. KFPP! " - napisał na swoim profilu na prezydent Wiśniewski.

Kwestią otwartą jest wybór partnera medialnego przedsięwzięcia. "Jestem jednak spokojny, że jesienią wspólnie obejrzymy Festiwal w Opolu na najwyższym poziomie!" - stwierdził prezydent Opola.

Według biura prasowego miasta Opole wpis jest odpowiedzią na informację o organizacji przez TVP koncertów polskiej piosenki w Kielcach. We wtorek prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział organizację cyklu koncertów w kieleckim amfiteatrze, które mogą się w przyszłości przerodzić w festiwal.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.