Bezpieczeństwo i ratownictwo

Przyjęto do realizacji projekt „Poprawa bezpieczeństwa przeciwpożarowego i ratownictwa na obszarze Województwa Zachodniopomorskiego”, który jest częścią Strategii Rozwoju Województwa Zachodniopomorskiego do 2020 roku.
Jednocześnie Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił otwarty konkurs na wsparcie realizacji projektu, w ramach którego zostanie przeprowadzony obóz szkoleniowy przygotowujący młodzież do udziału w działaniach z zakresu prewencji przeciwpożarowej oraz wspieraniu służb ratowniczych w udzielaniu pomocy poszkodowanym w wypadkach i pożarach.

W ramach projektu zorganizowane zostaną również wojewódzkie zawody pożarniczo – ratownicze, których celem będzie zwiększenie umiejętności mieszkańców województwa zachodniopomorskiego w niesieniu pomocy dla osób poszkodowanych w wyniku pożarów, wypadków i skutków kataklizmów.

Oferty konkursowe na realizację powyższych zadań można składać do 26 marca 2010 r. w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Korsarzy 34 w Szczecinie.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela Biuro Spraw Obronnych i Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie. Informacje można również znaleźć na stronie www.bip.wzp.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu przy ul. Korsarzy 34.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE