PARTNER PORTALU
  • BGK

Bezpieczeństwo i ratownictwo

  • AZA    3 marca 2010 - 20:48

Przyjęto do realizacji projekt „Poprawa bezpieczeństwa przeciwpożarowego i ratownictwa na obszarze Województwa Zachodniopomorskiego”, który jest częścią Strategii Rozwoju Województwa Zachodniopomorskiego do 2020 roku.
Jednocześnie Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłosił otwarty konkurs na wsparcie realizacji projektu, w ramach którego zostanie przeprowadzony obóz szkoleniowy przygotowujący młodzież do udziału w działaniach z zakresu prewencji przeciwpożarowej oraz wspieraniu służb ratowniczych w udzielaniu pomocy poszkodowanym w wypadkach i pożarach.

W ramach projektu zorganizowane zostaną również wojewódzkie zawody pożarniczo – ratownicze, których celem będzie zwiększenie umiejętności mieszkańców województwa zachodniopomorskiego w niesieniu pomocy dla osób poszkodowanych w wyniku pożarów, wypadków i skutków kataklizmów.

Oferty konkursowe na realizację powyższych zadań można składać do 26 marca 2010 r. w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Korsarzy 34 w Szczecinie.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela Biuro Spraw Obronnych i Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie. Informacje można również znaleźć na stronie www.bip.wzp.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu przy ul. Korsarzy 34.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.