PARTNER PORTALU
  • BGK

Biznes i samorząd na seminarium

  • BEZ    27 września 2010 - 13:40

„Biznes i samorząd przy okrągłym stole” to tytuł seminarium gospodarczego, które odbędzie się 30 września w Pałacu w Maciejewie (zachodniopomorskie). Organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.
Spotkanie organizują wspólnie: Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Kostrzyńsko–Słubicka Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A.

Konferencja skierowana jest do inwestorów zagranicznych działających w naszym regionie. Głównym celem organizatorów jest umożliwienie inwestorom dyskusji z przedstawicielami SSE, samorządów lokalnych, samorządu regionalnego, strony rządowej i parlamentarnej.

Podczas spotkania inwestorzy będą mieli okazję do przedstawienia swoich problemów w codziennej działalności oraz sformułowania oczekiwań wobec władz wszystkich szczebli. Oczekiwanym efektem seminarium będzie rozwiązanie problemów inwestorów, co z kolei uwolni ich moce rozwojowe i przyczyni się do reinwestycji w naszym regionie, a co za tym idzie utworzeniem nowych miejsc pracy.

W spotkaniu wezmą udział: przedstawiciele kilkunastu firm z kapitałem zagranicznym działających w regionie (m. in. LM Wind Power Blades, Faymonville, Valassis, Oticon, TietoEnator, Homanit), przedstawiciele samorządów lokalnych, w których działają podstrefy KSSSE (m. in. Goleniów, Gryfino, Karlino), a także przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, Ministerstwa Środowiska oraz parlamentu.

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego będą reprezentowali: Wojciech Drożdż - Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Olgierd Geblewicz - Przewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.