PARTNER PORTALU
 • BGK

Blaszaki wracają pod pałac

 • Przegląd prasy/Życie Warszawy    7 czerwca 2010 - 07:01
Blaszaki wracają pod pałac

Blaszane przyczepy, których niedawno pozbyli się mieszkańcy Lublina, stanęły w centrum Warszawy.
Lux Torpedy, czyli przyczepy z których sprzedaje się rumsztyki i kiełbaski, stanęły pod Pałacem Kultury i Nauki oraz na skrzyżowaniu ul. Nowogrodzkiej i Emilii Plater. Warszawiacy nie kryją oburzenia – donosi „Życie Warszawy”.


Przy Emilii Plater przyczepa stoi na prywatnym terenie, zaś na postawienie drugiej w parku Świętokrzyskim Polska Grupa Restauracyjna dostała zgodę od zarządu PKiN, który pytał o opinię urzędników z Wydziału Estetyki Przestrzeni Publicznej. Urzędnicy tłumaczą, że wydali zgodę tylko na jedną przyczepę, pod PKiN. Uznali, że miejsca, w których można tanio kupić coś do jedzenia, są w mieście potrzebne – podaje „Życie Warszawy”.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (3)

 • zig, 2010-06-29 11:15:15

  a mnie się one podobają.
 • Eterno Vagabundo, 2010-06-09 08:33:00

  Jak z tego jasno widać, Polska to kraj jest taki, Że muszą być psie kupy i muszą być blaszaki. A nasze społeczeństwo, już takim jest narodem, Że zje kiełbaskę z bułką, na skwerku z psim odchodem.
 • przezroczysty, 2010-06-07 22:31:56

  przecież to oczywiste, że urzędnicy wydali zgodę na tę ohydna budę jakiemus kolesiowi lub rodzinie kolesia, głupio tłumacząc, że pod pałacem kultury jest potrzebna jedna budka z tanim jedzeniem - bzdura! Po co ten bazar robic od nowa pod pałacem - Stolica Europejsk a może to w ramach promocji Warsz...awy " zakochaj się w Warszawie" - śmiechu warte!Takie budki rodem z PRL-u i psie kupy z chodników i ulic , trawników w całej stolicy muszą zniknąć.A'propos dziwi mnie, że przetarg na sprzątanie śródmieścia wygrywa zawsze ta sama firma i od czasu jak ta firma sprząta śródmieście jest potwornir brudne - wstyd!  rozwiń