PARTNER PORTALU
  • BGK

Czujniki czadu dla rodzinnych domów dziecka

  • krosnocity.pl (pd)    5 kwietnia 2013 - 19:15
Czujniki czadu dla rodzinnych domów dziecka

Dwa Rodzinne Domy Dziecka prowadzone na terenie powiatu krośnieńskiego zostały wyposażone w czujniki czadu ufundowane przez fundację „Dar Serca”. Kominiarze dokonali także przeglądu przewodów wentylacyjnych i spalinowych.
W ramach ogólnopolskiej akcji „Nie dla czadu”  27 marca br. przedstawiciel Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie mł. bryg. Marek Fejkiel oraz przedstawiciele Korporacji Kominiarzy Polskich Edward Baszak i Mariusz Krzywda przekazali czujki tlenku węgla ufundowane przez fundację ORLEN „Dar Serca”.

Urządzenia zostały przekazane do Rodzinnego Domu Dziecka w Targowiskach prowadzonego przez Małgorzatę Skwarę oraz Rodzinnego Domu Dziecka w Głowience prowadzonego przez Annę Guzik.

- W czasie wizyty kominiarze dokonali bezpłatnego sprawdzenia przewodów wentylacyjnych i spalinowych w obu placówkach - informuje Naczelnik Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego KM PSP w Krośnie bryg. Mariusz Kozak.

Organizatorem akcji „Nie dla czadu” jest Państwowa Straż Pożarna i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, a przekazanie czujek tlenku węgla jest jednym z jej elementów.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.