PARTNER PORTALU
  • BGK

Daj się zainspirować w Szczecinie

  • GK    26 października 2012 - 10:48
Daj się zainspirować w Szczecinie

W czwartek, 29 listopada Technopark Pomerania zaprasza na konferencję „Get inspired Szczecin!” Na konferencji pojawi się sześciu prelegentów, których łączy jedno – wszyscy odnieśli znaczący sukces i wszyscy zaczynali biznes w Szczecinie.
Bohaterowie konferencji zakładali swoje firmy i poprowadzili je do sukcesu, jeszcze zanim słowa „startup" czy „innowacje" stały się tak modne jak dziś. Teraz opowiedzą o swoich początkach, napotykanych po drodze problemach i o tym, jak je przezwyciężyli.

A wszystko to, aby zachęcić innych do tworzenia własnych przedsięwzięć, zainspirować i udowodnić, że nie ma problemów, są wyzwania.

Zaproszeni goście to właściciele i menedżerowie firm, liczących się na arenie ogólnopolskiej i światowej. Swoje historie opowiedzą więc: Sebastian Barabanow z Fabryki Gier, jednego z największych europejskich developerów gier, a także Michał Benicewicz z Brandbank (Polska).

Rąbka tajemnicy sukcesu uchylać też będą Samuli Koski-Lammi z BLStream, światowego dostawcy rozwiązań mobilnych oraz Marcin Skonieczny z agencji Dige, założyciela największego polskiego serwisu społecznościowego Zapytaj.com.pl.

W takim gronie nie może też oczywiście zabraknąć Krystiana Stypuły z Home.pl oraz Tomasza Sarnowskiego z agencji interaktywnej Byss.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji (na stronie: gi.szczecin.pl). Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2012 w Multikinie (CH Galaxy) w Szczecinie. Początek o godz. 10.00.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.