PARTNER PORTALU
  • BGK

Debata o kulturze Krakowa

  • AT    10 kwietnia 2012 - 21:02
Debata o kulturze Krakowa

Obywatele Kultury Krakowa (OKK) proponują mieszkańcom Krakowa ogólnospołeczną refleksję na temat potrzeb kulturalnych miasta. Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia (niedziela) o godzinie 10:30 na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego.
Jak podaje krakowski magistrat (zabierz głos/oceń prezydenta) w trakcie debaty podjęta zostanie dyskusja na temat dobrych i złych stron, zagrożeń i zapotrzebowań w obszarze kultury miasta. Program spotkania przewiduje rozmowy i prace grupowe wokół ośmiu stolików tematycznych, przy których poruszone zostaną kwestie takie jak: działalność organizacji pozarządowych, festiwale, środowisko twórcze, miejskość i kultura miejska, instytucje kultury i edukacja kulturalna.

Obywatele Kultury Krakowa to ruch społeczny, którego celem jest pobudzenie społeczeństwa do przemyśleń na temat potrzeb w kulturze. OKK chce konsultować i współtworzyć życie kulturalne w Krakowie przy współudziale zainteresowanych mieszkańców. Aby spotkanie zaowocowało konkretnymi rezultatami wszelkie sugestie i propozycje uczestników rozmów zostaną zaprezentowane radnym miejskim i dzielnicowym - informuje magistrat.

Uczestnictwo w debacie wymaga rejestracji do stolików tematycznych, której można dokonać na stronie Uniwersytetu Ekonomicznego http://nowa.uek.krakow.pl/

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.