PARTNER PORTALU
  • BGK

Dla kogo Nagrody Marszałka?

  • http://www.kujawsko-pomorskie.pl/wer    26 lipca 2011 - 13:54

Trwa jedenasta edycja Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Ogłoszenie wyników i uroczysta gala z udziałem laureatów w październiku.
Nagrody Marszałka to najważniejsze regionalne wyróżnienia za najbardziej wartościowe dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej. Wnioski o ich przyznanie oceniane są przez specjalnie powołaną kapitułę, złożoną z reprezentantów świata nauki, gospodarki oraz samorządowców.

W tym roku Nagrody Marszałka zostaną przyznane w następujących trzynastu dziedzinach: gospodarka,undusze unijne, rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich, innowacyjne metody stosowane w zakresie rozwoju i promocji miast i obszarów wiejskich, nauka, badania naukowe i postęp techniczny, edukacja, kultura, ochrona zdrowia, sport, ochrona środowiska naturalnego, działalność społeczna i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka, budowa społeczeństwa obywatelskiego oraz promocja województwa.

- Tego typu wyróznienia nie tylko promują aktywne, odważne i innowacyjne postawy, ale stanowią także istotne wsparcie środowiskowe dla tych, których osiągnięcia zawodowe i sukcesy w działalności społecznej pozwalają z optymizmem myśleć o rozwoju i przyszłości naszego województwa - podkreśla marszałek Piotr Całbecki.    

Termin skłądania wniosków upływa 16 sierpnia.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.