PARTNER PORTALU
  • BGK

Dni Województwa Świętokrzyskiego

  • BB    16 września 2011 - 19:51
Dni Województwa Świętokrzyskiego

Skarżysko Kościelne oraz Brody w powiecie starachowickim będą gospodarzami kolejnych imprez w ramach Dni Województwa Świętokrzyskiego Wspólnie z mieszkańcami świętować będą Jan Maćkowiak i Kazimierz Kotowski, członkowie Zarządu Województwa.
W Skarżysku Kościelnym już od godz. 16.00 na scenie koncertowej przy budynku Urzędu Gminy pojawią się pierwsi artyści. Uczestników Dni Województwa zabawiać będą lokalni wykonawcy, wywodzący się z gminy Skarżysko Kościelne, m.in. zespoły „Grzybowianki” i „Romano”, a także kapela „Grzybowianie”.
Publiczność bawić będzie parodysta Jacek Pietrzak, znakomita wokalistka Joanna Berner, specjalizujący się w wykonywaniu włoskich i hiszpańskich przebojów zespół „Latino Song”, a także Kabaret z Konopi. Policjanci z Komendy Powiatowej w Skarżysku-Kamiennej wszystkim chętnym oznakują rowery, zorganizują także pokaz tresury psów policyjnych.

W ramach Dni Województwa Skarżysko Kościelne odwiedzi INNOBUS Biura Innowacji Urzędu Marszałkowskiego, zachęcając dzieci i młodzież do zainteresowania się naukami ścisłymi - będą spacerujące roboty oraz atrakcje dla miłośników gier logicznych.

Atrakcji i niespodzianek nie zabraknie także podczas Dni Województwa Świętokrzyskiego w Brodach w powiecie starachowickim. Tam od godz. 16.00 impreza odbywać się będzie na scenie „Nad zaporą”. Na scenie wystąpią  zespoły "Bingo" i „Biesiada Polska”, parodysta Stan Tutaj, a do świata czarów i magicznych sztuczek zaprosi uczestników zabawy Teatr Iluzji „Mefisto”. Nie zabraknie także konkursów dla całych rodzin z atrakcyjnymi nagrodami. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.