PARTNER PORTALU
  • BGK

Dolnośląskie gryfy czekają na laureatów

  • AW/mat.pras.    6 lipca 2011 - 14:34

Jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwa i osobowości Dolnego Śląska powalczą w kolejnej edycji konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”.
Przed nami VIII edycja jednej z ciekawszych inicjatyw gospodarczo-społecznych Dolnego Śląska, której celem jest promowanie i nagradzanie najważniejszych osiągnięć gospodarczych.

Udział w konkursie jest bezpłatny, dzięki temu jest dostępny dla wszystkich. Wystarczy poprawnie wypełnić zgłoszenie i dostarczyć je do 15 września.  Laureatów wyłania niezależna Kapituła złożona z osobistości życia gospodarczego, społecznego i politycznego Dolnego Śląska

Nagroda  przyznawana jest od 2004 roku. Pomysłodawcą konkursu jest Zachodnia Izba Gospodarcza, a do grona organizatorów dołączył Związek Pracodawców Polska Miedź, oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Podczas siedmiu edycji konkursu Kapituła przyznała 49 statuetek „Dolnośląskiego Gryfa” w tym: 21 statuetek dla przedsiębiorstw, 14 dla jednostek samorządu terytorialnego, 2 w Kategorii Innowacyjnośd, 10 w kategorii Specjalnej i 2 dla osobowości Dolnego Śląska.

Samorządy mogą uzyskać wyróżnienie za najlepszy samorządowy program rozwoju gospodarczego oraz za szczególną efektywność w pozyskiwaniu funduszy z Unii Europejskiej.

Ogłoszenie listy Laureatów i uroczyste uhonorowanie „Gryfami” odbędzie się 24 października 2011 roku w podczas corocznej Wielkiej Gali Biznesu, w której weźmie udział około 600 osób reprezentujących dolnośląskie firmy oraz władze samorządów terytorialnych Dolnego Śląska.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.