PARTNER PORTALU
  • BGK

Dworzec Centralny ma coraz więcej komercyjnych najemców

  • Propertynews.pl    19 kwietnia 2012 - 19:28

Ponad 95 proc. z dostępnych lokali handlowych na Dworcu Centralnym w Warszawie jest już wynajętych - podała agencja DTZ odpowiedzialna za komercjalizację obiektu.
Umowy najmu powierzchni komercyjnych na Dworcu Centralnym w ostatnim czasie podpisały: kawiarnia (178 mkw.), restauracja sushi (114 mkw.), sklep z przekąskami (186 mkw.), kafejka internetowa (44 mkw.) oraz jubiler (52 mkw.).

Do działających już punktów dołączyły: autorski sklep z odzieżą damską (68 mkw.), punkt z preclami (39 mkw.) oraz sklepik z suplementami diety (24 mkw.).

Wyremontowane części warszawskiego Dworca Centralnego zapełniają się najemcami. Docelowo w obiekcie ma powstać ponad 90 lokali, natomiast łączna powierzchnia wynajmu (GLA) wynosić będzie około 7000 mkw.

- Proces komercjalizacji Dworca Warszawa Centralna powoli dobiega końca. Obecnie niemal wszystkie lokale są już wynajęte. Finalizujemy rozmowy z ostatnimi najemcami - mówi Marta Niwińska, konsultant w Zespole Powierzchni Handlowych DTZ, odpowiedzialna za proces komercjalizacji Dworca Centralnego.

Zakończenie remontu największego Dworca w Warszawie planowane jest przed Euro 2012. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.