PARTNER PORTALU
  • BGK

Elbląg "za pół ceny" dla turystów i mieszkańców

  • PAP    27 sierpnia 2011 - 12:31
Elbląg "za pół ceny" dla turystów i mieszkańców

W ten weekend Elbląg kusi mieszkańców i turystów ofertą "za pół ceny". W wybranych restauracjach, kawiarniach, hotelach i instytucjach kultury na odwiedzających czekają cenowe promocje.
Już od kilku tygodni urząd miasta w Elblągu (oceń działania prezydenta) zbierał zgłoszenia od lokali gastronomicznych, hoteli czy punktów usługowych, które chciały się przyłączyć do akcji promocyjnej.

"Teraz czas na mieszkańców i turystów, którzy przyjdą skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Mam nadzieję, że licznie odwiedzą oni wybrane kawiarnie, restauracje czy instytucje kultury"- powiedziała Monika Betcher-Jankowska z departamentu komunikacji społecznej elbląskiego magistratu.

Wszystkie placówki biorące udział w akcji są oznakowane specjalnymi plakatami. Oprócz pierogarni, kawiarni, hoteli czy restauracji do akcji włączyło się także muzeum archeologiczno-historyczne w Elblągu. Zniżka na bilety obowiązywać będzie w niedzielę, ponieważ w soboty wstęp do muzeum i tak jest bezpłatny.

W muzeum można obejrzeć m.in. wykopaliska znalezione podczas prac archeologicznych prowadzonych na starówce w Elblągu a także poznać dzieje osady Truso pod Elblągiem.

Pomysłodawcy mają nadzieję, że akcja promocyjna zatrzyma w Elblągu na dłużej turystów wracających do domów na przykład znad morza albo z wakacji nad Zalewem Wiślanym. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.