PARTNER PORTALU
  • BGK

Festiwal Kolorów w polskich miastach

  • em    8 lipca 2015 - 16:39
Festiwal Kolorów w polskich miastach

Najbliższy festiwal rozpocznie się 11 lipca o godz. 15. Miejscem imprezy będą tzw. Błonia Łódzkie (fot. uml.lodz.pl)

Łódź została wybrana w internetowym głosowaniu jako jedno z miast organizatorów oryginalnego Festiwalu Kolorów. W czołowej czwórce znalazły się także Kraków, Trójmiasto i Lublin.
Na Festiwalu Kolorów, poza barwną energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele innych ciekawych atrakcji - informują organizatorzy na facebooku. - Będą m.in. żółte okulary dla uczestników, darmowa pula kolorów holi, konkurs z nagrodami na najlepsze przebranie oraz zumba.

Punktem kulminacyjnym imprezy jest jednoczesny wyrzut w powietrze kolorów holi. W momencie wyrzutu nad kilkutysięcznym tłumem tworzy się barwna chmura, która po chwili opada kolorując uczestników od stóp do głów. Ze sceny zaczyna grać radosna muzyka i wszyscy rzucają się w wir zabawy. Nad imprezą latają drony wyposażone w kamery, uczestnicy trzymają mini kamerki na wysięgnikach, fotografowie i operatorzy dwoją się i troją, aby uzyskać najlepsze ujęcia.

W Łodzi najbliższy festiwal rozpocznie się 11 lipca o godz. 15. Miejscem imprezy będą tzw. Błonia Łódzkie" u zbiegu ulic Konstantynowskiej i płk. Stanisława Juszczakiewicza "Kornika" przy górce retkińskiej. Kolejne imprezy odbędą się w Mrzeżynie, Poznaniu, Trójmieście, Częstochowie.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • ..., 2015-07-08 17:40:18

    Polska jest najbardziej zanieczyszczona w kategorii powietrze... Tylko fajerwrków i kolorów nam jeszcze brakuje...