PARTNER PORTALU
  • BGK

Festiwal promuje Zachodniopomorskie

  • AZA    2 maja 2011 - 21:38
Festiwal promuje Zachodniopomorskie

Organizatorzy VII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Sacrum non Profanum w Trzęsaczu w ramach własnych przedsięwzięć reklamowych będą także realizować projekty promujące województwo zachodniopomorskie podczas tego wydarzenia




Przyznane przez Zarząd Województwa środki mają zostać wykorzystane m.in. na publikację logo i hasła promocyjnego „Zachodniopomorskie morze przygody” w materiałach festiwalowych oraz zastosowania w wydawanych z okazji festiwalu drukach i akcydensach kolorystyki marki województwa.

Tegoroczny Festiwal Sacrum non Profanum odbywa się w Trzęsaczu już po raz siódmy z kolei. Muzyczny finał wakacji zaplanowano w dniach 15-20 sierpnia br.

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Trzęsaczu swoją historię rozpoczął w 2005 roku. To muzyczne wydarzenie miało na celu popularyzację twórczości kompozytorów dawnych i współczesnych, od muzyki organowej, symfonicznej, kameralnej, po chóralną i kantatowo-oratoryjną.

W 2009 roku organizatorzy Festiwalu Sacrum non Profanum odebrali prestiżową nagrodę Złoty Sekstans 2008, za najlepsze wydarzenie sezonu, wytyczające w niekonwencjonalnej formie nowe drogi ku Gwiazdom Sztuki. Rok później festiwal został uznany za jeden z najważniejszych produktów promocyjno-kulturalnych województwa zachodniopomorskiego. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!






×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.