PARTNER PORTALU
  • BGK

Forum Łódzkie 2010

  • lk    7 grudnia 2010 - 11:30
Forum Łódzkie 2010

Odpowiedzialność w biznesie to motyw przewodni III Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2010, które 6 grudnia rozpoczęło się w Łodzi - informuje łódzki urząd marszałkowski.
W konferencji którą otworzył Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego, uczestniczą przedsiębiorcy i naukowcy z kraju i zagranicy. - Dziś przed przedsiębiorcami rysuje się trudne zadanie, mające duże znaczenie dla powodzenia prowadzonej działalności. To zadanie, to bycie odpowiedzialnym. Idea społecznej odpowiedzialności w biznesie będąca innowacyjną i długofalową koncepcją zarządzania, to klucz do poprawy relacji z klientami oraz klucz do przetrwania na rynku – mówił marszałek Stępień podczas otwarcia.

Europejskie Forum Gospodarcze jest organizowane przez Samorząd Województwa Łódzkiego. W ramach kongres przewidziano wykłady, warsztaty i seminaria podzielone na sześć bloków tematycznych: innowacyjność i innowatorzy w regionie, bio- i nanotechnologie, innowacyjne włókiennictwo, energetyka i budownictwo pasywne, ekologiczne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze, infrastruktura i transport.

Wśród prelegentów Forum znaleźli się m.in.: prof. Wojciech Gasparski z Centrum Etyki Biznesu Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Radosław Mleczko, Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej, Sławomir Lachowski, twórca mBanku, Andrzej Walczak, założyciel Atlasa, fundator galerii Atlas Sztuki, Piotr Pustelnik, zdobywca Korony Himalajów.

Forum potrwa do wtorku 7 grudnia. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.