PARTNER PORTALU
  • BGK

Gdańsk zaprasza Olsztyn do siebie

  • AT    13 maja 2013 - 18:15
Gdańsk zaprasza Olsztyn do siebie

Gdańsk, już w najbliższy weekend 18 - 19 maja gościł będzie w Olsztynie i zapraszał do siebie jego mieszkańców. Akcja promocyjna, która odbywać się będzie na Rynku Starego Miasta w Olsztynie, organizowana jest przez GOT w ramach cyklu promocyjnego w 4 miastach w Polsce.
Jak informuje gdański magistrat akcja promocyjna w Olsztynie to już trzeci event organizowany przez GOT w ramach cyklu promocyjnego w 4 miastach w Polsce (Toruń, Elbląg, Olsztyn, Bydgoszcz). Głównym celem akcji jest przede wszystkim zainteresowanie Gdańskiem, ukazanie jego walorów i atrakcji a tym samym zaproszenie do miasta.

Zorganizowane już eventy w Toruniu i Elblągu spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców miast jak i mediów, co jeszcze bardziej skłania organizatorów do kontynuowania promocji.

- Termin akcji promocyjnej został celowy wybrany na weekend 18 - 19 maja, gdyż właśnie w ten weekend w całej Polsce organizowana jest Noc Muzeów, aby wykorzystać większą frekwencję na Rynku Starego Miasta w Olsztynie akcja promocyjna zostanie przedłużona do godzin wieczornych - mówi Izabela Koch, koordynator akcji promocyjnej.

Przez cały weekend gdańskie hostessy, będą przemierzać Rynek Starego Miasta w Olsztynie i zachęcać do pobrania aplikacji gdansk4u MOBILE - bezpłatnego przewodnika turystycznego po Gdańsku. Każde pobranie aplikacji zostanie wymienione na kartę turysty, z której turyści będą mogli skorzystać w Gdańsku. Dodatkowo hostessy będą informować o atrakcjach, miejscach i wydarzeniach w Gdańsku zachęcając do przyjazdu - podaje urząd.

Każdy uczestnik akcji promocyjnej będzie mógł wygrać ciekawe nagrody przygotowane przez branże turystyczną i organizatora.

Dodatkowo Gdańska Organizacja Turystyczna przy współpracy z Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie przygotuje „gdańskie stosiko", na którym Olsztynianie będą mogli pobrać i zapoznać się z materiałami promocyjnymi członków GOT oraz bezpłatnymi przewodnikami o Gdańsku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.