PARTNER PORTALU
  • BGK

Gdynia rekrutuje rachmistrzów

  • lk    13 grudnia 2010 - 16:00

Od dzisiaj (13 grudnia) do 17 grudnia trwa rekrutacja osób, które przeprowadzą go na terenie Gdyni. Miasto poszukuje 130 rachmistrzów spisowych, a także 30 rezerwowych - informuje urząd miasta w Gdyni.
Kandydat na rachmistrza musi być pełnoletni i mieć minimum średnie wykształcenie. Kolejne wymagania to: umiejętność obsługi komputera, dyspozycyjność (kandydat nie powinien być zatrudniony na cały etat), nieposzlakowana opinia, a także konkretne cechy osobowości: obowiązkowość i skrupulatność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Preferowani będą gdynianie, ale aplikować mogą również osoby z okolicznych miejscowości.

Do głównych obowiązków rachmistrza będzie należało: udział w szkoleniach, przeprowadzenie obchodu przedspisowego w terminie 1-17.03.2011 r., a także spisu powszechnego na wyznaczonym obszarze miasta Gdyni w terminie 01.04.-30.06.2011 r.

Szacuje się, że każdy rachmistrz przeprowadzi spis w ok. 150 domach. Przypuszczalne wynagrodzenie to 10 zł za każdą spisaną osobę.

Niezbędne dokumenty: wypełniony formularz zgłoszeniowy, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie oraz umyślne przestępstwa skarbowe i o korzystaniu z pełni praw publicznych, a także oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji należy składać osobiście do 17 grudnia w pokoju nr 306 Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24, w godz. 9.00-15.00. Kontakt telefoniczny: 58 66 82 400.

Formularz zgłoszeniowy oraz wzory dokumentów znajdują się na stronie internetowej: www.gdynia.pl

Czytaj też:

Rachmistrzowie odwiedzą gospodarstwa

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.