PARTNER PORTALU
  • BGK

Gdyński bulwar zmieni się w tor... kapslowy

  • AW/gdynia.pl    26 czerwca 2012 - 11:12
Gdyński bulwar zmieni się w tor... kapslowy

Po bardzo udanym ubiegłorocznym debiucie Gdynia Playground przyszedł czas na drugą edycję akcji Pomorskiego Stowarzyszenia Projektantów „PoCoTo”.
Jak zachęca gdyński magistrat, 30 czerwca na Bulwarze Nadmorskim pojawią się nowe, intrygujące obiekty, które zapewne będą cieszyć się co najmniej takim zainteresowaniem mieszkańców i turystów, jak drewniany koc w kratę, bulwarowe pianino czy też peryskop.

 Tegoroczna edycja Gdyni Playground odbywa się pod hasłem „Mówimy: bawmy się!”. Do końca sierpnia gdyński bulwar (od pomnika „Rybki” do restauracji „Barracuda”) urozmaicać będzie dziewięć instalacji skłaniających do zabawy lub zabawnych samych w sobie. O wszystkich opowiedzą ich twórcy – w najbliższą sobotę podczas imprezy CudaWianki, w godz. 12.00-18.00.

Interaktywne obiekty ustawione zostaną na trasie gigantycznego toru kapslowego, który rozciągać się będzie wzdłuż całego bulwaru. Gracze przypomną sobie popularną grę z dzieciństwa, a pokonując meandry toru dotrą do kolejnych elementów wystawy. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.