Gdyński bulwar zmieni się w tor... kapslowy

  • AW/gdynia.pl
  • 26-06-2012
  • drukuj
Po bardzo udanym ubiegłorocznym debiucie Gdynia Playground przyszedł czas na drugą edycję akcji Pomorskiego Stowarzyszenia Projektantów „PoCoTo”.
Gdyński bulwar zmieni się w tor... kapslowy
Jak zachęca gdyński magistrat, 30 czerwca na Bulwarze Nadmorskim pojawią się nowe, intrygujące obiekty, które zapewne będą cieszyć się co najmniej takim zainteresowaniem mieszkańców i turystów, jak drewniany koc w kratę, bulwarowe pianino czy też peryskop.

 Tegoroczna edycja Gdyni Playground odbywa się pod hasłem „Mówimy: bawmy się!”. Do końca sierpnia gdyński bulwar (od pomnika „Rybki” do restauracji „Barracuda”) urozmaicać będzie dziewięć instalacji skłaniających do zabawy lub zabawnych samych w sobie. O wszystkich opowiedzą ich twórcy – w najbliższą sobotę podczas imprezy CudaWianki, w godz. 12.00-18.00.

Interaktywne obiekty ustawione zostaną na trasie gigantycznego toru kapslowego, który rozciągać się będzie wzdłuż całego bulwaru. Gracze przypomną sobie popularną grę z dzieciństwa, a pokonując meandry toru dotrą do kolejnych elementów wystawy. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE