Gdzie postawić stojaki?

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu planuje montaż bezpiecznych stojaków rowerowych na terenie Starego Miasta i Bydgoskiego Przedmieścia.
Gdzie postawić stojaki?

Jak informuje toruński urzad miasta lokalne firmy i instytucje zainteresowane postawieniem stojaków rowerowych przed swoimi siedzibami mogą kontaktować się w tej sprawie z MZD.

Montowane przez miejskich drogowców stojaki umożliwiają wygodne oparcie roweru i bezpieczne przypięcie go za ramę. Koszt jednego stojaka rowerowego, do którego można przypiąć 2 rowery wraz z montażem, wynosi nieco ponad 400 zł, i jest pokrywany z kasy miejskiej.

Miejski Zarząd Dróg zachęca toruńskie firmy i instytucje zainteresowane montażem stojaków w pobliżu swoich biur i lokali o zgłoszenie swoich propozycji drogą elektroniczną na adres: mzd@mzd.torun.pl - w temacie maila należy wpisać "stojak rowerowy".

Stojak zostanie zamontowany zgodnie ze zgłoszona propozycją, jeżeli zaproponowane miejsce znajdować się będzie w pasie drogowym i będzie ogólnodostępne dla wszystkich rowerzystów. Swoje propozycje mogą zgłaszać także osoby prywatne, które znają miejsca, gdzie stworzenie parkingu rowerowego jest wskazane.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE