PARTNER PORTALU
  • BGK

Gęsinowy konkurs zakończony

  • AT    3 grudnia 2011 - 19:20
Gęsinowy konkurs zakończony

2 grudnia w Kujawsko - Pomorskim Urzędzie Marszałkowskim odbyło się wręczenie nagród osobom, które wysłały do nas relacje z rodzinnego, świątecznego obiadu 11 listopada wraz z ciekawymi przepisami na gęś.
Jak informuje Urząd Marszałkowski konkursy były zwieńczeniem naszej dorocznej kampanii promocyjnej „Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”. Do zdokumentowania rodzinnych spotkań przy stole i dzielenia się pomysłami na serwowanie gęsiny zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy regionu, w tym przede wszystkim Ci, którzy wcześniej, dwa dni przed Świętem Niepodległości, otrzymali prezenty w postaci świeżo schłodzonych gęsich tuszek.

Dziś odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu wręczenie nagród z udziałem marszałka Piotr Całbeckiego (zabierz głos/oceń marszałka) oraz posła Jarosława Katulskiego. Laureaci otrzymali eleganckie wydanie „Odysei smaku”, ilustrowanego kulinarnego przewodnika po Kujawach i Pomorzu, zaproszenia na gęsinową kolację oraz inne gadżety z związane z tegoroczną akcją - donosi kujawsko-pomorski magistrat.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.