PARTNER PORTALU
  • BGK

Gra miejska z aparatem w ręku

  • AW/mat.pras.    29 czerwca 2011 - 13:35

To będzie plener z prawdziwego zdarzenia - 3 lipca na kadry warszawskiej Starówki będzie polować 300 pasjonatów fotografii. Zapisy trwają.
 - Najpierw fotografowanie ogrodu Biblioteki Uniwersyteckiej, potem gra fotograficzna na Starym Mieście oraz wyjątkowa foto-niespodzianka z udziałem pięknych kobiet. To plan połączonych sił Spaceru Fotograficznego i Photo Day 11.0, które odbędą się w niedzielę 3 lipca - zdradza Karolina Eljaszak z MM Warszawa, organizator cyklu Photo Day.

 Impreza rusza o godz. 10 i potrwa do 17. Jednak na fotografowaniu plener się nie skończy. Magazyn fotograficzny Camerapixo przygotował niespodziankę dla wszystkich fotografujących tego dnia w postaci specjalnego numeru, w którym pojawią się zdjęcia z pleneru. Ze zdjęć uczestników na http://www.spacerfotograficzny.pl i http://www.mmwarszawa.pl powstaną niepowtarzalne galerie, a na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody. - Fotografowie będą mogli zgłosić swoje zdjęcia w kategoriach: portret, krajobraz, architektura i odbicie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.