PARTNER PORTALU
  • BGK

Hasło promocyjne miasta do zmiany?

  • legniczanin.pl    10 stycznia 2011 - 11:47
Hasło promocyjne miasta do zmiany?

Hasło promocyjne Legnicy brzmi "Legnica z nią zawsze po drodze". Zdaniem internautów, biorąc pod uwagę stan tamtejszych dróg, powinno zostać zmienione.
- Jeśli hasło, ma przyczynić się do tego, aby turyści obierając swój cel podróży, brali pod uwagę również wstąpienie do Legnicy, to już stan dróg po których będą musieli się w mieście poruszać, skutecznie ich odstraszy - pisze portal legniczanin.pl

Może warto pomyśleć nad zmianą hasła, przynajmniej do momentu w którym drogi będą już przyjazne. Do tej pory, hasło mogło by brzmieć, "Obwodnica Legnicy - z nią zawsze po drodze" czy choćby "Legnica - uważaj na drodze" albo "Legnica - przeszkody na drodze" lub jeszcze inne, może bardziej trafne, "Legnica - z nią zawsze po drodze ..... do warsztatu". Propozycji może być wiele.

Ważne aby nowe hasło odzwierciedlało to, czego można się po legnickich drogach spodziewać. Dla przykładu warto przytoczyć "dziurowisko" przy legnickim szpitalu. Na skrzyżowaniu przy Kauflandzie, kierowców czeka nie lada slalom pomiędzy otworami w jezdni. To nie koniec. Zjeżdżając z mostu przy Kartuskiej w stronę dworca, kierowcy natkną się na szeroką i głęboką wyrwę w jezdni w której nie jedno koło może odpaść. Nie lepiej jest też na Chojnowskiej, która dla dobra wszystkich powinna zostać całkowicie wyłączona z ruchu. Wszyscy kierujący się w tamtą stronę mogli by przejechać kawałek obwodnicą od strony ulicy Złotoryjskiej lub Działkowej. Standardem dziurowego kanonu naszego pięknego miasta jest jeszcze, królowa dziur pośniegowych ulica Jaworzyńska.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.